CPM Kiralama

DİZ BÜKME MAKİNESİ

Diz Bükme Makinesi CPM Cihazı Kiralama İstanbul;

Diz bükme makinesi Kiralama en uygun fiyatlarla,Diz bükme makinesi fiyat, Diz bükme makinesi fiyat diz cpm cihazı kiralama, cpm cihazi fiyatı,diz cpm cihazı fiyatları, Diz bükme makinesi nedir?, Diz bükme makinesi satılık, Diz bükme makinesi ne kadar,Diz bükme makinesi ile ilgili tüm sorularınız ve fiyatları öğrenmek için lütfen Hızlı İletişim Hattı: 05306004171 den bilgi alabilirsiniz, dilerseniz BİZE ULAŞIN FORMUNU doldurarak ulaşabilirsiniz.


Kiralık Diz bükme makinesi

CPM Cihazını evinize, kullanacağınız mekana getiriyoruz. CPM Cihazının kullanımını ve egzersizin nasıl yapıldığını uygulamalı olarak gösteriyoruz, profesyonel ekibimiz tarafından takibini yapıyor ve dilerseniz gün aşırı egzersiz programını yaptırıyoruz. CPM Cihazı kullanım süresi bittiğinde evinizden bulunduğunuz mekandan teslim alıyoruz.Gün sayısı arttıkça fiyatta indirim olmaktadır.


Diz bükme makinesi otomatik ve zaman ayarlıdır;

CPM Cihazlarımız otomatik ve zaman ayarlıdır. Hekiminizin önerdiği açılarla çalışmaktadır. CPM Cihazını kiralamak istediğinizde gerekli tüm bilgileri (hekiminizin önerdiği) sizlerden öğrenip en uygun kullanımı size uygulamalı gösteriyoruz.


Hekiminizin önere bileceği tüm açılara uygun cihaz;

Hekiminizin önere bileceği tüm açılara uygun olup zaman ayarı yapılabilen otomatik kumanda sistemi sahiptir.


Diz bükme makinesi Bir Telefon Yakınınızda;

CPM Cihazı Bir Telefon Yakınınızda, arayın en hızlı şekilde getirelim. TEL: 0 530 600 41 71


Diz bükme makinesi Kiralama;

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki şubelerimizden evinize kadar cihazımızı teslim ediyoruz, sizlere hizmet vermekteyiz.


Continuous Passive Motion - Sürekli Pasif Hareket);

(Continuous Passive Motion - Sürekli Pasif Hareket) Tedavi süresince takip, güvenilir hizmet...


Diz bükme makinesi kullanımı cpm cihazı nasıl kullanılır?;

Diz bükme makinesi kullanımını teslimat sırasında profesyonel ekibimiz tarafından sizlere uygulamalı bir şekilde gösterilecektir. Her türlü sorunuz için bir telefon uzaklıktayız, bilgi alabilirsiniz.


Günlük Haftalık Aylık Kiralama;

CPM Cihazını günlük, haftalık ve aylık şekilde kiralayabilirsiniz. Kiralık CPM cihazı hizmeti sunmaktayız.


WhatsApp Whatsapp İletişim